WarMu
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
WarMu

WarMu/Forum Server Muonline Official !
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 -=Diverse=-

In jos 
+3
Sheriff
leo2
Fantastik
7 participan?i
AutorMesaj
Fantastik
Admin
Admin
Fantastik


Mesaje : 22
Data de înscriere : 06/11/2008

-=Diverse=- Empty
MesajSubiect: -=Diverse=-   -=Diverse=- Icon_minitimeVin Noi 07, 2008 9:03 pm

Aici puteti sa va trimiteti unul altuia programe FOLOSITOARE ... siteuri cu filme.. jocuri... s.a.m.d



HAVE FUN
Sus In jos
leo2
Admin
Admin
leo2


Mesaje : 24
Data de înscriere : 07/11/2008

-=Diverse=- Empty
MesajSubiect: Re: -=Diverse=-   -=Diverse=- Icon_minitimeVin Noi 07, 2008 9:10 pm

Find la categoria timp libere , ce ati ziceti daca WarMu ar deschide si un servere de Cs?? asteptam pareri si chiar propuneri
Sus In jos
Fantastik
Admin
Admin
Fantastik


Mesaje : 22
Data de înscriere : 06/11/2008

-=Diverse=- Empty
MesajSubiect: Re: -=Diverse=-   -=Diverse=- Icon_minitimeVin Noi 07, 2008 9:16 pm

Eu sunt pro study GG cheers
Sus In jos
leo2
Admin
Admin
leo2


Mesaje : 24
Data de înscriere : 07/11/2008

-=Diverse=- Empty
MesajSubiect: Re: -=Diverse=-   -=Diverse=- Icon_minitimeVin Noi 07, 2008 9:18 pm

Fantastik a scris:
Eu sunt pro study GG cheers
Esti de acord dar astept pareri despre cuma ati dori sa fie servrul normal,gungame, wow etc..
Sus In jos
Fantastik
Admin
Admin
Fantastik


Mesaje : 22
Data de înscriere : 06/11/2008

-=Diverse=- Empty
MesajSubiect: Re: -=Diverse=-   -=Diverse=- Icon_minitimeVin Noi 07, 2008 9:19 pm

eu as prefera normal... acum sa zica si ceilalti..
Sus In jos
Sheriff




Mesaje : 8
Data de înscriere : 06/11/2008

-=Diverse=- Empty
MesajSubiect: Re: -=Diverse=-   -=Diverse=- Icon_minitimeSam Noi 08, 2008 12:13 am

pro pentru svr de cs ... mod - normal Wink HF Wink
Sus In jos
TheKinG[Elena]

TheKinG[Elena]


Mesaje : 39
Data de înscriere : 08/11/2008

-=Diverse=- Empty
MesajSubiect: Re: -=Diverse=-   -=Diverse=- Icon_minitimeSam Noi 08, 2008 10:22 pm

sunt de acord , dar sa poate intra si playeri cu ip din alte tari , nu locuiesc in ro ...
Sus In jos
STARMAN
Admin
Admin



Mesaje : 63
Data de înscriere : 25/01/2008
Localizare : in casa:)

-=Diverse=- Empty
MesajSubiect: Re: -=Diverse=-   -=Diverse=- Icon_minitimeSam Noi 08, 2008 10:34 pm

de accord cu server CS mod simplu Exclamation si anti cheat pe butonul insert lol!
Sus In jos
https://warmu.forumgratuit.ro
Fantastik
Admin
Admin
Fantastik


Mesaje : 22
Data de înscriere : 06/11/2008

-=Diverse=- Empty
MesajSubiect: Re: -=Diverse=-   -=Diverse=- Icon_minitimeDum Noi 09, 2008 10:14 am

mda:))) aveti grija cu insertu:))
Sus In jos
leo2
Admin
Admin
leo2


Mesaje : 24
Data de înscriere : 07/11/2008

-=Diverse=- Empty
MesajSubiect: Re: -=Diverse=-   -=Diverse=- Icon_minitimeDum Noi 09, 2008 4:49 pm

Dar daca servrul ar fi unu cu steam on??
Sus In jos
Fantastik
Admin
Admin
Fantastik


Mesaje : 22
Data de înscriere : 06/11/2008

-=Diverse=- Empty
MesajSubiect: Re: -=Diverse=-   -=Diverse=- Icon_minitimeLun Noi 10, 2008 10:01 pm

eu am steam asa ca sunt pro ! cheers
Sus In jos
leo2
Admin
Admin
leo2


Mesaje : 24
Data de înscriere : 07/11/2008

-=Diverse=- Empty
MesajSubiect: Re: -=Diverse=-   -=Diverse=- Icon_minitimeLun Noi 10, 2008 10:02 pm

la fel si io Pro:) Basketball

Asa pe steam NO CODATI;)))
Sus In jos
Squall

Squall


Mesaje : 2
Data de înscriere : 20/11/2008
Varsta : 32

-=Diverse=- Empty
MesajSubiect: Re: -=Diverse=-   -=Diverse=- Icon_minitimeJoi Noi 20, 2008 9:25 pm

Frate , leo multzi nu au steam pt k nu iji permit...ji joaca cinstit noncheat...d c s l iei placerea d a juka....propun un heavy guard...k s tzina codatzi l departare...ji un admin kre s jtie meserie...
sunt d acort cu srv...s fie normal...

off topik...

iau 2-3 randuri k s m prezint...sper sa nu imi iau un warn...dar nu am vazut nikieri unde s pot s fak asta...aja k asta fiind primu post zik aici...
M numesk Squall sunt din buc...ji am jukt acu cv timp o perioada indelungata mu...mam lasat pt un timp mam apukt d cs ji acuma l jok p amandoua...si am postat in mod special aici pt k din partea mea srv d cs o s fie mai populat d mine...pt k jok mult ai mult...
gata Razz sper sa numi iau un warn cv Wink
Sus In jos
Yonzy

Yonzy


Mesaje : 2
Data de înscriere : 31/12/2008

-=Diverse=- Empty
MesajSubiect: Re: -=Diverse=-   -=Diverse=- Icon_minitimeMier Dec 31, 2008 4:10 pm

Squall a scris:
Frate , leo multzi nu au steam pt k nu iji permit...ji joaca cinstit noncheat...d c s l iei placerea d a juka....propun un heavy guard...k s tzina codatzi l departare...ji un admin kre s jtie meserie...
sunt d acort cu srv...s fie normal...

off topik...

iau 2-3 randuri k s m prezint...sper sa nu imi iau un warn...dar nu am vazut nikieri unde s pot s fak asta...aja k asta fiind primu post zik aici...
M numesk Squall sunt din buc...ji am jukt acu cv timp o perioada indelungata mu...mam lasat pt un timp mam apukt d cs ji acuma l jok p amandoua...si am postat in mod special aici pt k din partea mea srv d cs o s fie mai populat d mine...pt k jok mult ai mult...
gata Razz sper sa numi iau un warn cv Wink

Nu sunt de acord cu tine . Și am să-ți explic de ce .

Non-Steam = probleme . Și aici am să explic .Dacă serverul e Non-Steam intră codați, e logic nu ? daca codații pot intra pe server, de ce să nu intre și începătorii ( boți să o spun direct ), nu spun că ei nu au dreptul să joace, din contră, dar crede-mă, joc cs de 2 ani jumătate și cred că am acumulat destulă experiență să-ți spun că uneori începătorii îți pot face zile fripte ( exemple nu cred că sunt necesare ) .

Cât despre prețul steam-ului, nu cred că vorbești serios . Vrei să spui că nu ai 10 € să ți-l cumperi ? Un heavy guard cum spui tu, nu ajută la nimic dacă serverul e Non-Steam .


Pro Steam . Așă intră și jucătorii high skill, dacă înțelegi ce vreau să zic .
Sus In jos
Continut sponsorizat





-=Diverse=- Empty
MesajSubiect: Re: -=Diverse=-   -=Diverse=- Icon_minitime

Sus In jos
 
-=Diverse=-
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WarMu :: Free Time/Timp liber-
Mergi direct la: