WarMu
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
WarMu

WarMu/Forum Server Muonline Official !
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Parerea Mea :D

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Sheriff




Mesaje : 8
Data de înscriere : 06/11/2008

Parerea Mea :D Empty
MesajSubiect: Parerea Mea :D   Parerea Mea :D Icon_minitimeSam Noi 29, 2008 12:22 am

Deci ma ... sincer vedeti si voi ... serverele cu exp mica drop mic ... versiuni clasice ... alea au rezultate bune :d Wink

Leo daca ai face cam asa serverul ar fii cel mai bestial server ... serios vb


Versiunea : 0.97d + 99 i
Exp : 30x - Exp reala
Drop : 30% - Drop Real
Security : On ( Firewall ) ... ( Anti Mupie )
Spoturi : lore / noria / davias / atlans / dungeon3 / losttower 7 / Exile / Stadium / Icarus
Shopuri : Iteme +5 / +4% Option + Luck
"Potion Girl / Stadium Guard" ( Uniria , Satan , Devil Squad [ bug zen 0.5 milioane ] , Potion Healing\Mana 150 ) ... orcum faceti voi ce vreti ... dar eu v`am dat doar un exemplu de server ... unu care va avea succes daca il veti face cam asa Wink Wink ...


Hf Wink

E doar o parere ... eu voi continua sa ma joc pe warmu ... fie ce versiune va fi ... dar daca nu va fi populat cu versiunea asta s3ep2 ... nush ... greu Neutral ... in plus cel mai mult se joaca versiunile clasice Wink


Hf Wink
Sus In jos
leo2
Admin
Admin
leo2


Mesaje : 24
Data de înscriere : 07/11/2008

Parerea Mea :D Empty
MesajSubiect: Re: Parerea Mea :D   Parerea Mea :D Icon_minitimeSam Noi 29, 2008 12:27 am

Man:
1:97d nu prea mai vezi multi romani
2:97d e problema cu sepedu la el si cu auto kill
3: ce ai zis u mai sus se poate face si pe s3 e2 doar ca momentan las exp 300 pt ca tre sa creasca cativa mai mari sai ajute pe cei mici pe urma .. asa o sa fie un ajutor pt cei noi veniti
Sus In jos
Fantastik
Admin
Admin
Fantastik


Mesaje : 22
Data de înscriere : 06/11/2008

Parerea Mea :D Empty
MesajSubiect: Re: Parerea Mea :D   Parerea Mea :D Icon_minitimeSam Noi 29, 2008 8:54 am

Macar jumate din voi sa aveti 1 rr ca sa se micsoreze Xp Wink study ...deci in cateva zile (2-3) se poate micsora xp...study


P.S. : Cativa au rr... Hack , Fantastik , Freddy , Blaine , Hechicera si mai vin si altii cu lvl peste 300
Sus In jos
Cerebro

Cerebro


Mesaje : 2
Data de înscriere : 05/12/2008
Varsta : 34
Localizare : Rosiori de Vede

Parerea Mea :D Empty
MesajSubiect: Re: Parerea Mea :D   Parerea Mea :D Icon_minitimeVin Dec 05, 2008 11:43 am

salutare



Daca aveti nevoie de GM ma puteti contacta Smile joc de vro 3-4 ani mu si cunosc foarte bine aproapte tot ce tine de mu Smile


Serverul este marfa Smile exp daca ati pune o la 100 ar fi super Smile in rest toate bune
Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Parerea Mea :D Empty
MesajSubiect: Re: Parerea Mea :D   Parerea Mea :D Icon_minitime

Sus In jos
 
Parerea Mea :D
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WarMu :: Categorie Players :: Suggestions/Propuneri Si Sugestii-
Mergi direct la: