WarMu
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
WarMu

WarMu/Forum Server Muonline Official !
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 offline ? :(((

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Cerebro

Cerebro


Mesaje : 2
Data de înscriere : 05/12/2008
Varsta : 34
Localizare : Rosiori de Vede

offline ? :((( Empty
MesajSubiect: offline ? :(((   offline ? :((( Icon_minitimeVin Dec 05, 2008 1:45 pm

dc este serverul offline ? Crying or Very sad
Sus In jos
Fantastik
Admin
Admin
Fantastik


Mesaje : 22
Data de înscriere : 06/11/2008

offline ? :((( Empty
MesajSubiect: Re: offline ? :(((   offline ? :((( Icon_minitimeSam Dec 06, 2008 8:35 pm

Din cauza nepopularii...


Serverul... va fi modificat... intr-unul de Cabal....



Care vrea sa intre pe War Cabal Online loati id meu de mess din profil
Sus In jos
AlYn




Mesaje : 3
Data de înscriere : 04/01/2009

offline ? :((( Empty
MesajSubiect: din cauza nepopularii....   offline ? :((( Icon_minitimeDum Ian 04, 2009 3:39 pm

eu am jukt 2 zile incontinuu si am dat si rr....nimeni nu a intrat dintre adnimi.totusi daca erati si voi on sa atrageti lumea era mult mai bine.si credeti-ma ca nu o sa aveti prea mult succesc cu serverul de cabal.mai bine ar fi daca ati repune serverul in functiune.voi in 2 zile vreti sa aveti 200 de persoane online?Neutral
Sus In jos
Sheriff




Mesaje : 8
Data de înscriere : 06/11/2008

offline ? :((( Empty
MesajSubiect: Re: offline ? :(((   offline ? :((( Icon_minitimeDum Ian 04, 2009 4:34 pm

din cate stiu ... se va schimba muweb`site`ul ... si exp se va face 25 drop 30% ... deci HF ... asa va avea mai mult succes ... Wink .. parerea mea Very Happy
Sus In jos
AlYn




Mesaje : 3
Data de înscriere : 04/01/2009

offline ? :((( Empty
MesajSubiect: fain...   offline ? :((( Icon_minitimeDum Ian 04, 2009 4:53 pm

dupa ce am muncit atat pentru primul rr....si u seriff ce vorbesti?am printuri knd aveai set+13 si o sa le dau la admin.deci shhh;) sper sa raspunda un admin sa ne spuna exact ce se va intampla.eu zic sa il redeschideti asa cum e:D
Sus In jos
AlYn




Mesaje : 3
Data de înscriere : 04/01/2009

offline ? :((( Empty
MesajSubiect: coool   offline ? :((( Icon_minitimeDum Ian 04, 2009 8:53 pm

se pare k nimeni nu se intereseaza de acest server.....Neutral
Sus In jos
Sheriff




Mesaje : 8
Data de înscriere : 06/11/2008

offline ? :((( Empty
MesajSubiect: Re: offline ? :(((   offline ? :((( Icon_minitimeLun Ian 05, 2009 3:40 pm

AlYn a scris:
dupa ce am muncit atat pentru primul rr....si u seriff ce vorbesti?am printuri knd aveai set+13 si o sa le dau la admin.deci shhh;) sper sa raspunda un admin sa ne spuna exact ce se va intampla.eu zic sa il redeschideti asa cum e:D

doh + 13 ... nici nu merg itemele pe 0.97d +13 ... da si recunosc am lether exc ?? .. era shop in lorencia dupa cum ti`am mai zis ... si mai zic sa stie toti WinkWink ... orcum sper sa rezolve probleme leo2 ... "nush exact ce probleme are" si sa facem odata serverul ca`lumea Very Happy Wink ....

PS: eu cel putin sunt foarte interesant Wink ... uite se lucreaza http://warmu.redirectme.net/test

PS2: din cate am vb cu leo2 ... dupa terminarea website`ului ne vom ocupa de toate ... absolut de popularea serverului si de ingirijirea lui Wink ... uite sa fi happy vand toate lether sa nu mai "ma santajezi cu pozele tale cu set +13 DOHHH" .... sper si mai zic odata sa se faca svr cu exp cel putin 25 drop 30 Wink ...

EDIT: acuma uploadez clientu Very Happy Wink ... va avea 77 mb clientu este .exe Wink Wink ... 3 linkuri deocamdata ... sper sa ajunga Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





offline ? :((( Empty
MesajSubiect: Re: offline ? :(((   offline ? :((( Icon_minitime

Sus In jos
 
offline ? :(((
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WarMu :: Categorie Players :: Complains/Plangeri-
Mergi direct la: