WarMu
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
WarMu

WarMu/Forum Server Muonline Official !
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Bancuri Si Iar Bancuri

In jos 
5 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
leo2
Admin
Admin
leo2


Mesaje : 24
Data de înscriere : 07/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri Empty
MesajSubiect: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri Icon_minitimeLun Noi 10, 2008 11:51 pm

Dupa atatea "Plangeri" si "Problem" merge o portie de ras ... asa ca astept bancurile voastre Wink) sa ne si distram putin nu doar sa plangem geek
Sus In jos
TheKinG[Elena]

TheKinG[Elena]


Mesaje : 39
Data de înscriere : 08/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri Icon_minitimeMar Noi 11, 2008 10:12 am

Doi ciobani pe malul unui lac cu oile. Din lac se aude cineva tipand:
- HELP! HELP! HELP!
Unu dintre ciobani:
- Ce zice ala ma?
- Zice ca help...
Sus In jos
leo2
Admin
Admin
leo2


Mesaje : 24
Data de înscriere : 07/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri Icon_minitimeMar Noi 11, 2008 11:14 am

Alinuța era în curte cu o cutie de cuie și un ciocan. Maică-sa o întreabă:
- Ce faci, Alinuțo?
- Mă reasamblez!
Sus In jos
STARMAN
Admin
Admin



Mesaje : 63
Data de înscriere : 25/01/2008
Localizare : in casa:)

Bancuri Si Iar Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri Icon_minitimeMar Noi 11, 2008 2:24 pm

Se intalnesc 3 charactere ,intr-o camera de hotel si ce cearta ,

1 BK striga la 1 SM ,

-bai sm
-da bk
-cei cu mg asta intre noi?

BK zice- ba ai uitat ca era si elfa cu noi?

cheers faceti si voi bancurile
Sus In jos
https://warmu.forumgratuit.ro
TheKinG[Elena]

TheKinG[Elena]


Mesaje : 39
Data de înscriere : 08/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri Icon_minitimeMar Noi 11, 2008 2:26 pm

STARMAN a scris:
Se intalnesc 3 charactere ,intr-o camera de hotel si ce cearta ,

1 BK striga la 1 SM ,

-bai sm
-da bk
-cei cu mg asta intre noi?

BK zice- ba ai uitat ca era si elfa cu noi?

cheers faceti si voi bancurile
lol Smile)
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri Icon_minitimeVin Noi 14, 2008 3:15 pm

Erau 3 betivi mergeau in 4 labe pe calea ferata ... unu dintre ei zice : moam da cate trepte are scara asta , altu zice : ma prostilor tinetiva de balustrada ca urcam mai usor .... iar ultimul : stati ma nu va mai chinuiti ca vine liftul !!!
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri Icon_minitimeVin Noi 14, 2008 3:17 pm

Petre, cioban de meserie, era in armata. Ii trimite un plic sotiei, in care era un desen.
Pe foaie erau desenate o floare, doi copii, o fantana, un soare si o baba.
Sotia a descifrat desenul:
"Floareo, ai grija de copii sa nu cada in fantana, tu-ti soarele ma-ti!"
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri Icon_minitimeVin Noi 14, 2008 3:18 pm

Doua calugarite mergeau cu masina la plimbare. In drum, un vampir se izbeste de parbriz, se prinde de masina si incepe sa tipe, zbiare, isi arata coltii. Soferita speriata, nu stie ce sa faca, la care pasagera:
-Da-i cu stergatoarele!! da drumul la stergatoare, il loveste pe vampir, dar acesta nu cade.
Pasagera:
-Stropeste-l cu apa sfintinta!! soferita, da drumul la jetul de apa, urla vampirul, dar tot nu cade. Disperare, aproape ca vampirul intra in masina.
Pasagera:
-Incearca si cu crucea!! la care soferita, da geamul jos si striga:
-Date-n crucea matii jos de pe masina!!!'
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri Icon_minitimeVin Noi 14, 2008 3:18 pm

Intra un tip intr-un bar, se pune la masa si comanda o bere si un whisky. Ii da barmanul, se uita asta in buzunarul camasii apoi le da pe gat una dupa alta. Mai comanda o tura apoi mai una.....
La un moment dat il intreaba un tip de ce se uita de fiecare data inainte de a bea, in buzunarul camasii.
-Pai, in buzunarul camasii am poza nevestei si cand o sa vad ca arata bine ma duc acasa.
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri Icon_minitimeVin Noi 14, 2008 3:19 pm

Un tata ingrijorat isi asteapta fiul acasa. Intr-un tirziu soseste, si este luat la intrebari:
- Unde ai stat pana la ora aceasta?
- Tata, azi mi-am pierdut virginitatea.
- Extraordinar! Aseaza-te sa bem un pahar pentru acest eveniment.
- Putem sa bem, dar nu pot sa ma asez.
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri Icon_minitimeVin Noi 14, 2008 3:19 pm

Doamnelor si domnilor, avionul nostru se va prabusi in ocean si in jur e plin de rechini. Luati de sub scaune vestele de salvare si cutiuta cu crema. Trebuie sa va ungeti pe corp, impotriva rechinilor.
- Si nu ne mai mananca??
- Ba da, dar in scarba.
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri Icon_minitimeVin Noi 14, 2008 3:19 pm

Ursul iese din viziuna, dupa o iarna lunga de hibernare, cu mare chef de cotaiala. Vestea se duce repede, asa ca toate animalele se ascundeau, care pe unde. Ursul, furios la culme si cu o erectie infricosatoare, ajunsese sa rascoleasca tufisurile - unde da peste arici. Ariciul, ghinionist, abia trezit si el din hibernare, se face ghem de frica.
Ursul - intorcandu-l pe toate partile - "unde-i pisda ma?!?! Unde ai tu ma, pisda?!"
Dupa cateva momente de panica, ariciul, cu vocea gatuita de rica, zice "nenea.. io n-am pisda!.."
Ursul, continuand sa-l rasuceasca febril - "Pe unde vorbesti ma?!?!
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri Icon_minitimeVin Noi 14, 2008 3:20 pm

Mama i-a cumparat Alinutei o bicicleta si a trimis-o sa mearga prin curte.
Peste un timp Alinuta:
-Mama, mama ! Uite, eu merg fara picioare si cu ochii inchisi!
Peste un timp:
-Mama, mama! Uite, eu merg fara maini!
Iarasi peste un timp:
-Mama, mama! Uite, eu merg fara dinti!
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri Icon_minitimeVin Noi 14, 2008 3:20 pm

Unei tiganci ii venise sa nasca in intersectzie.....
Un politzai sa o ajute o incuraja:
- Hai k potzi, impinge!
Tziganca avea gemeni. Scoate unu capul afara se uita, intra la lok shi ii zice celuilalt:
- Coaie hai prin spate k pe aici sunt gabori!
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri Icon_minitimeVin Noi 14, 2008 3:20 pm

Ursul merge prin padure cu motocicleta. Da peste iepuras si il invita la o plimbare cu el. Merg cu 80 km/h cand ursul il intreaba:
- Iepurasule ti-e frica?
- Nu.
Merg cu 100 km/h, cand ursul intreaba iar:
- Iepurasule ti-e frica?
- Nu.
Se opresc. A doua zi vine iepurasul cu motocicleta lui si il invita pe urs la o plimbare.Merg cu 150 km/h cand iepurasul intreaba:
- Ursule, ti-e frica?
- Nu.
Dupa o vreme se apropie de o prapastie. Iepurasul intreaba iar:
- Ursule tot nu ti-e frica?
- Nu.
- Mie mi-e, ca nu ajung la frana!!!
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri Icon_minitimeVin Noi 14, 2008 3:21 pm

Ion si Maria s-au trezit de dimineata sa plece cu marfa la targ si sa prinda loc pt taraba. Au incarcat caruta cu varza si castraveti si au pleacat.
Pe drum Maria zice:
- Ioane opreste-un pic caruta, da-te jos si vin de ma tzuca ca nu mai pot!
Opreste Ion se da jos o tzuca pe Maria si plecara iar la drum.
Dupa 10 minute, Maria zice din nou:
- Ioane, opreste caruta de-te jos si vin de ma tzuca ca nu mai pot!...
- Marie da nebuna mai esti! Nu mai prindem targul.
- Hai repede Ioane, acu, acu, ca nu mai pot!
Se da Ion jos si iar o tzuca pe Maria.
Dupa vreo 10 minute, Maria incepe:
- Ah Ioaneee, ah, ah, ah, operste caruta si vin repede de ma tzuca ca nu mai pot!
Ion enervat:
- Auzi fa Marie...da-te jos de pe castraveti si sui-te pe varza!
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri Icon_minitimeVin Noi 14, 2008 3:22 pm

Se intalnesc doua blonde si prima zice:
-Ieri am facut-o cu un profesor universitar.
-Si cum a fost?
-El avea penis!
A doua sta si nu zice nimic. Prima completeaza:
-E tot ca o p**a, dar mai mica...
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri Icon_minitimeVin Noi 14, 2008 3:22 pm

Doua blonde la cinematograf. Una dintre ele ii spune celeilalte in soapta:
-Tipul de langa mine se masturbeaza...
-Nu-i nimic, ignora-l.
-Nu pot fiindca foloseste mana mea.
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri Icon_minitimeVin Noi 14, 2008 3:22 pm

Doua blonde intra intr-un bar. Sunt fericite, danseaza si canta. Tot comanda fiecare cate ceva de baut.
Barmanul pana la urma, le intreaba ce sarbatoresc. Una dintre ele ii explica:
-Tocmai am terminat un puzzle si ne-a luat numai 3 luni sa terminam.
-Si? intreba barmanul.
-Pe cutie scria 2-4 ani!
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri Icon_minitimeVin Noi 14, 2008 3:23 pm

Doua blonde merg pe strada. Una zice:
-Hai sa luam o banana!
Iar cealalta:
-Mai bine sa luam doua ca poate una o sa vrem sa o mancam!
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri Icon_minitimeSam Noi 15, 2008 12:51 pm

Doua tipe, de mult timp prietene,se hotarasc sa mai iasa si ele in oras, asa, ca fetele. Dupa vreo cateva ore petrecute la un bar, pe inserate se intorc pe jos acasa. La un moment dat una zice: - Draga, ce ma fac? Fac pe mine! Nu mai pot sa tin pana acasa! Cealalta raspunde: - Si eu la fel! Hai sa intram aici la cimitiru' asta, ca e intuneric si nu ne vede nimeni. - Bine, bine, dar cu ce ne stergem? - Eu cu bikinii si apoi ii arunc,zice a doua - Eh, eu n-am, da' oi gasi eu ceva... A doua zi se intalnesc barbatii. - Bai... Unde au fost ma nevestele noastre aseara? A mea a venit acasa fara bikini.. -Tu stai bine.. A mea, cand a venit, avea o panglica pe fund pe care scria: "NU TE VOM UITA NICIODATA. Fratii Grozavu"
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri Icon_minitimeSam Noi 15, 2008 12:52 pm

Doi pensionari stau de vorba pe o banca in parc: - Tu de cind nu ai mai avut "treaba" cu o femeie? - Sa-ti spun drept, de cind am iesit la pensie! - Si eu la fel. - Sa stii ca astia ne-au pus ceva in pensii.
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri Icon_minitimeSam Noi 15, 2008 12:52 pm

Intr-o zi, Tache se hotaraste sa-i faca o vizita prietenului sau, Mache.Ajungind la casa acestuia, vede o placa mare la poarta: "Ciine rau! Intrati pe propria raspundere! Mai aveti timp sa va razginditi!" Usor intimidat,intra in curte. De ciine, nici urma. La usa casei vede alta placa: "CIINE RAU! Daca tineti la viata, intorceti-va acum!" Speriat de-a binelea, deschide usor usa si paseste in hol, unde il intimpina amicul Mache.Intr-un colt, un ciine apatic. - Salut, Mache! Dar ce-i cu toate avertismentele astea, vad ca dulaul tau zace cit se poate de pasiv. Parca ziceai ca-i rau?! - E rau, foarte rau, raspunde Mache, dar se consuma in el.
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri Icon_minitimeSam Noi 15, 2008 12:52 pm

Un batran slabut si pirpiriu merge la doctor si se plange ca nu poate dormi, deoarece are tot timpul picioarele reci ca gheata. -Pricep, incuviinteaza plin de intelegere medicul. Si eu patesc la fel! Atunci imi bag picioarele sub plapuma sotiei mele si ma incalzesc imediat, adormind tun! Batranului i s-a luminat toata fata intr-un zambet fericit: -Domnule doctor, va multumesc pentru sfat! Sa-mi spuneti insa cum procedez: vine doamna doctor la mine sau vin eu la dansa ?
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri Icon_minitimeSam Noi 15, 2008 12:53 pm

Un taran mergea la tirg, pe drum se intalneste cu un prieten. -Unde mergi il intreba prietenul -La targ sa cumpar un bou, tu unde mergi? -Tot la targ sa cumpar un bou a spus prietenul -Ce brodeal-a dracu, eu bou, tu bou...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bancuri Si Iar Bancuri Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri Icon_minitime

Sus In jos
 
Bancuri Si Iar Bancuri
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WarMu :: Free Time/Timp liber-
Mergi direct la: