WarMu
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
WarMu

WarMu/Forum Server Muonline Official !
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Bancuri Si Iar Bancuri

In jos 
5 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Icon_minitimeSam Noi 15, 2008 12:55 pm

Moare un om, ajunge el in iad, acolo il intampina Dracul si-l intreaba: -Tu ce fel de iad alegi, iad normal sau iad studentesc? La care omul se gandeste ca a fost un om normal si alege iadul normal. Ajunge el acolo,toata ziua distractie iar seara vine Dracul si le bate un cui in fund, asa se intampla si a doua zi..la fel distractie iar seara vine dracul si le bate cuiul..trece mai mult timp si se hotaraste omul sa treaca in iadul studentesc caci poate e mai bine acolo. Prima zi a trecut in distractie totala, a doua zi la fel....asa trece o luna-doua,peste trei luni vine Dracul cu o lada de cuie si zice: -Ei baieti, a venit sesiunea !
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Icon_minitimeSam Noi 15, 2008 12:55 pm

La doctor: Un tip sufera de mari dureri la testicule.Doctorul, dupa ce ii cere sa se dezbrace, constata ca pacientul sau are un coi de lemn si unul de fier. Surprins, doctorul il intreaba daca are copii... -Am domnule Doctor, doi am : Pinochio si Robocop...
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Icon_minitimeSam Noi 15, 2008 12:55 pm

La varsta de 50 de ani, femeia primeste din partea barbatului o sticla cu lapte. Nedumerita il intreaba: - Dar de ce draga tocmai o sticla cu lapte? - Pai, draga mea nevasta... la 20 erai fermecatoare, ti-am adus o floare... la 30 erai dulce... ti-am adus o sampanie... la 40 erai fierbinte, ti-am adus o paine calda... insa acu' la 50 te-ai facut cat o vaca, ti-am adus niste lapte... - Da, dragul meu, eram eu ca o floare la 20 ani, insa nu tu ai rupt prima petala... eram eu la 30 ca o sampanie de dulce... insa tu ma agitai altii ma sorbeau... la 40 eram eu fierbinte ca o paine, insa tu mancai coaja altii miezul... iar acum la 50 oi fi eu ca o vaca insa cand pleci tu de acasa... vin taurii la usa si intreaba: boul e acasa?...
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Icon_minitimeSam Noi 15, 2008 12:56 pm

Badea Gheorghe era la cosit iarba de pe marginea santului. Deodata trece o masina cu viteza si calca o gaina care mergea pe strada. Soferul speriat, opreste si incearca sa-si repare greseala platindu-i omului gaina. Ridica de jos gaina moarta si se duce spre badea Gheorghe care privea nepasator scena, si-i spune: -Bade e a matale gaina asta? Badea Gheorghe se uita insistent la gaina si spune oarecum incurcat: -No! Io n-am gaini ase late!
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Icon_minitimeSam Noi 15, 2008 12:56 pm

Intr-un avion, pilotul si copilotul vorbeau. Pilotul apasa din greseala pe microfon si tot ce vorbeste se aude in tot avionul.Pilotul catre copilot: -Auzi o vezi pe tipa aia din randu 3? -Da -Dupa ce termin cafeaua ma duc cu ea in WC sa o fac... Tipa il aude si se indreapta furioasa spre cabina pilotilor. Pe drum o opreste o batrana si ii zice: -Asteapta ca inca nu si-a terminat cafeaua...
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Icon_minitimeSam Noi 15, 2008 12:57 pm

O diligenta este oprita de banditi. Intre calatori si o batranica. Dupa ce-i jefuiesc, banditii violeaza toate femeile. Batranica, ascultatoare, nu zice nici "carc" iar banditii se perinda unul dupa altul... Dupa ce termina toti, batranica incepe sa se miste ca o papusa dezarticulata, sa se framante etc. Seful banditilor o intreaba: - Batranico, ai innebunit? Cat te-am... n-ai zis nimic, ai fost super ascultatoare... si acum? - Lasa maica... sa-mi patrunda in oase
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Icon_minitimeSam Noi 15, 2008 12:57 pm

Un barbat surprins la amanta de catre sot sare de la etajul XX. In cadere se gindeste: "Nu puteam sa stau acasa cu nevasta... sa maninc un gratar... sa beau un sprit.... si cine stie poate sa fac si sex." Cade cu noroc pe o capita de iarba proaspat cosita din spatiul verde al blocului si imbracindu-si izmenele cugeta: "Doamne cum e omul.... numai doua secunde am fost in rahat si cate prostii mi-au trecut prin cap..."
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Icon_minitimeSam Noi 15, 2008 12:57 pm

Intra Gheorghe in libraria din colt,vesel si fericit.... -Auzi caut o carte,am vazut ca o aveti in vitrina,aceea Cum sa devin bogat imediat... -Da mai am una doar,ai noroc,zice vanzatoarea si scoate doua volume. -Pai nu cumpar decat unul,zice Gheorghe. -Stiu, dar al doilea e Codul Penal , si le vand mereu impreuna.....
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Icon_minitimeSam Noi 15, 2008 12:58 pm

Un barbat merge cu liftul. La un moment dat, intra o femeie. Dupa doua etaje, femeia opreste liftul, se uita cochet la el, îsi dezbraca bluza si sutienul si le arunca pe jos. - Hai, fa-ma ca sa ma simt ca o femeie. barbatul se gîndeste putin, îsi dezbraca camasa, o arunca pe jos si spune: - Hai, spal-o si calc-o ca plec cu prietenii la o bere...
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Icon_minitimeSam Noi 15, 2008 1:02 pm

Intra Gheorghe in libraria din colt,vesel si fericit.... -Auzi caut o carte,am vazut ca o aveti in vitrina,aceea Cum sa devin bogat imediat... -Da mai am una doar,ai noroc,zice vanzatoarea si scoate doua volume. -Pai nu cumpar decat unul,zice Gheorghe. -Stiu, dar al doilea e Codul Penal , si le vand mereu impreuna.....
Sus In jos
STARMAN
Admin
Admin



Mesaje : 63
Data de înscriere : 25/01/2008
Localizare : in casa:)

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Icon_minitimeSam Noi 15, 2008 1:07 pm

hehehe Twisted Evil
Sus In jos
https://warmu.forumgratuit.ro
TheKinG[Elena]

TheKinG[Elena]


Mesaje : 39
Data de înscriere : 08/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Icon_minitimeSam Noi 15, 2008 1:20 pm

GG #^Pgl^pff# lol!
Sus In jos
STARMAN
Admin
Admin



Mesaje : 63
Data de înscriere : 25/01/2008
Localizare : in casa:)

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Icon_minitimeSam Noi 15, 2008 1:31 pm

Doi BK intra in Serveru WarMu , si zic:

Bai cei locu asta ,de zboara elefanti pe cer elephant si sunt maimute albino cu cai albastrii pe aci I love you

Celalalt zice : hai vere in bar ,ca sunt monstrii ,am world 7 ,dam in oras si facem lvl incet si dam resetul.
Ok Frate hai ,

Celalalt zice : Frate am dat lvl 125 ,dar greu e sa faci lvl aci,
Bk ul din stanga zice :aolo vine Adminu ,pazea bai oprestete , firar m&&a esti Afk cu twins slash

Unu dintre Bk zice: Buna seara nenea Adminu
Leo: Buna sati fie inima fiule
Bk: auzi la asta mia spus ca sant fiuso Razz
Celalalt BK vine se opreste din Twings slash si zice: La cat de m&&a de cinstita poti sami spui si mie tata

Leo: Deci ce faceti aici ? dati la rr nu?
Amandoi BK spun : Nu noi dam sa fugim
Sus In jos
https://warmu.forumgratuit.ro
TheKinG[Elena]

TheKinG[Elena]


Mesaje : 39
Data de înscriere : 08/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Icon_minitimeSam Noi 15, 2008 1:33 pm

fain santa
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 16, 2008 3:28 pm

starmane slabutz:))

fi atent
niste bancuri tari:)))


2 elfe se intalnesc in davias :

elfa1- ma invitat bk`u STARMAN la majoratul lui
elfa2- pai catzi ani face?
elfa1- eu de unde sa stiu?
elfa1- conteaza k ma invitat.
bounce
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 16, 2008 3:29 pm

ops starmane esti sm=))? hai ca mai zic unu


Stii ca esti dependent de MU atunci cand:
- Uiti in ce an esti.
- Faci prin-screen la tema si ii dai profului URL-ul.
- Iesi din camera, iti dai seama ca parintii tai s-au mutat si habar n-ai cand s-a intamplat asta .
- Refuzi sa mergi in vacanta intr-un loc fara curent si telefoane.
- Visezi doar la conexiuni mai rapide: 28.8...ISDN...cable modem...T1...T3...
- Deschizi interfonul cand iesi din camera ca sa auzi cand pica un JWL.
- Intorci capul intr-o parte ca sa zambesti.
- Cand cineva te intreaba cati ani , ii raspunzi ca ai 20 RR-uri.
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 16, 2008 3:30 pm

Discutie intre 2 useri:

user1: Ce observi mah in ultima vreme la noi?
user2: Ca avem mult mai mult timp liber de invatat, de mers la fufe, de baut, de mers la scoala, de unde avem noi asa timp liber mah?
user1: Bah, astia iar ne-a dat ban pe WarMu.
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 16, 2008 3:31 pm

Vine Bk'u acasă de la oraș și zice către Elf, hotărît:
- elfo, stinge lumina, trage perdelele și în pat iute.
- Mă bk-ule, da' mai am de lucru.
- Dac-am zis, am zis!
Vede elfița că n-are încotro, se conformeaza. Se pune și bk-u în pat, trage plapuma peste ei și zice:
- No, acum elfoo, să-ți arăt ce ceas cu fosfor mi-am cumpărat.
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 16, 2008 3:38 pm

Cica un MG mergea prin padurea lorenciei si se intalneshte cu un BK, bk-ul il ia pe mg de guler shi-i zice:
BK: Bah! de ce n-ai CASCA???
Shi-i baga lu' MG un twisting slash de-l trimite-n lore bar. A 2-a zi il toarna pe MG in noria shi iar il intreaba de ce n'are casca, mg-ul ishi ia twisting slashu meritat shi apare in noria. A 3-a zi la fel... mg-ul nervos se duce la regele MU-Online-ului shii zice:
MG: Domnu Leo, va rog sa facetzi ceva cu BK-ul ala obosit sad.gif de fiecare data cand ma prinde mi-o da la kk cu motivul k n-am casca, n-am cum sa pun k mi-ash pune-o.DL: Bine bai... asta lasa k vb io cu BK-ul sa nu te mai f*** la cap, rezolv eu lasa ashea...
A 4-a zi BK-ul se prezinta la DL, la care DL-ul ii zice
Leo: Bai BK, ce draq ai cu saracu MG... uitate la el, e mic pricajit ce-ai cu el?
BK: Pai nea' Leo imi pare i'm sorry, dar cand il vad cu Power Slashu lui MA DISPERAAA, face lag, face KS, ia tot spotu shi eu ma aleg cu disconnect!!!
Leo: Bine bah... dar gaseshte shi tu un motiv, cere-i un jwl, cere-i un item ceva, da-i party nush... vezi ce faci dar gaseshte motiv...
Mg-ul ascultase la usha shi a 5-a zi venise pregatit... BK-ul il toarna pe MG in arena pe un spot shi-i zice:
BK: MG!! ia da shi mie un jwl.
MG: Ia de acilea un bless BK-ule!
BK: MG!! ia da shi mie niste rare
MG: Ia d'acilea BK-ule!
BK: MG! ia da party!!!!!
MG: Bine, poftim e bine??
BK: MG DE CE N-AI CASCA????? (shi mg-ul shi-a luat-o pe cocoasha^^)
Sus In jos
TheKinG[Elena]

TheKinG[Elena]


Mesaje : 39
Data de înscriere : 08/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 16, 2008 3:41 pm

#^PgL^pff# a scris:
ops starmane esti sm=))? hai ca mai zic unu


Stii ca esti dependent de MU atunci cand:
- Uiti in ce an esti.
- Faci prin-screen la tema si ii dai profului URL-ul.
- Iesi din camera, iti dai seama ca parintii tai s-au mutat si habar n-ai cand s-a intamplat asta .
- Refuzi sa mergi in vacanta intr-un loc fara curent si telefoane.
- Visezi doar la conexiuni mai rapide: 28.8...ISDN...cable modem...T1...T3...
- Deschizi interfonul cand iesi din camera ca sa auzi cand pica un JWL.
- Intorci capul intr-o parte ca sa zambesti.
- Cand cineva te intreaba cati ani , ii raspunzi ca ai 20 RR-uri.
looool =)) prea tare Smile)
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 16, 2008 3:43 pm

Un SM si un BK tocmai se puneau la masa sa manance. SM mai tantalau din fire incerca cu o scobitoare sa intepe maslinele; Dupa ce s-a chinuit aproximativ 20 min il intreaba pe SM:
- Mai Tali sti cumva ... Maslinele misca?
-Nu misca mai frate SM dece intrebi?
- Pfff da prost sunt iara am mancat gandaci de bucatarie

Actori:
BK-STARMAN
Sm-Talibanu da
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 16, 2008 3:44 pm

Culmea prostiei pe WarMU:

Sa iti dai RR la Budge Dragon
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 16, 2008 3:46 pm

Un SM cumpara o multime de bilete la acelasi film.
Caserita (Elfa) il intreaba de ce cumpara atat de multe bilete la acelasi film.
Mg'ul raspunde:
- Sa nu credeti ca fac contrabanda cu biletele , dar cand cobor scarile , langa usa de la film , e un BK prost care tot imi rupe biletele.

tot aceiasi actori=))
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 16, 2008 3:46 pm

Cum a aparut MG-ul ?
Bk-u beat...l-a confundat pe SM cu o elfitza ...
Sus In jos
Sheriff




Mesaje : 8
Data de înscriere : 06/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Icon_minitimeDum Noi 16, 2008 3:47 pm

STARMAN a scris:
Doi BK intra in Serveru WarMu , si zic:

Bai cei locu asta ,de zboara elefanti pe cer elephant si sunt maimute albino cu cai albastrii pe aci I love you

Celalalt zice : hai vere in bar ,ca sunt monstrii ,am world 7 ,dam in oras si facem lvl incet si dam resetul.
Ok Frate hai ,

Celalalt zice : Frate am dat lvl 125 ,dar greu e sa faci lvl aci,
Bk ul din stanga zice :aolo vine Adminu ,pazea bai oprestete , firar m&&a esti Afk cu twins slash

Unu dintre Bk zice: Buna seara nenea Adminu
Leo: Buna sati fie inima fiule
Bk: auzi la asta mia spus ca sant fiuso Razz
Celalalt BK vine se opreste din Twings slash si zice: La cat de m&&a de cinstita poti sami spui si mie tata

Leo: Deci ce faceti aici ? dati la rr nu?
Amandoi BK spun : Nu noi dam sa fugim

dati la rr Smile)))))))) .... ma asta e tare Smile)) gg Very Happy Smile)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Bancuri Si Iar Bancuri
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WarMu :: Free Time/Timp liber-
Mergi direct la: