WarMu
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
WarMu

WarMu/Forum Server Muonline Official !
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Bancuri Si Iar Bancuri

In jos 
5 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 3 Icon_minitimeDum Noi 16, 2008 3:48 pm

2 SM faceau invazii.. dupa invazie se intalnesc si discuta
- ma, tu ai prins ceva ?
- da, da.. 3 bok+3 si 2bok+2.
- lol, eu nu am prins nimic.. cum ai reusit
dupa 45 min se duc din nou, apoi..
- ma tu ai prins ceva.. ?
- 3 bok+3 si 2bok+2
- lool... ce bulan ai
dupa ate 45 de min, SM ce prinsese goldenii ia d/c fix inainte de invazie, celalalt SM fuge si reuseste sa prinda 1 bok+2, cand se intoarce SM ei vorbesc
- haha eu am prins 1 taikan si tu nimic
- pai.. si eu am prins 3 bok+3 si 2bok+2
- lool am vazut cum ai luat d/c.. cum ai reusit sa-i prinzi dupa d/c..
- pai nu i-am prins acum, am prins 1 bok+3 in lorencia pe 2 jwl azi, am prins 1 bok+3 si 1 bok+2 la un event acum o saptamana, am omorat pe un nub si am luat boku +2 de sub el acum 3 zile.. iar boku+2, ti l-am furat acum 3 min.. cand erai offline. da... dc ai pus parola asa de simpla ?
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 3 Icon_minitimeDum Noi 16, 2008 3:49 pm

Un MG și cu un BK stau la masă la bar la in lorencia,dand pe gat sute de sticle de alcohoale.
Deodată, BKU se scoală de la masa și îi da un mok în bot MG-ului. MG-u se scoală, se șterge de sînge și-l întreabă pe BK:
- Bă BK, asta o fost în glumă sau în serios?
- O fost în serios, tu MG.
- Aha, atunci e în regulă; că altfel, tu mă știi: eu nu prea înghit glume de-astea!
Sus In jos
leo2
Admin
Admin
leo2


Mesaje : 24
Data de înscriere : 07/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 3 Icon_minitimeDum Noi 16, 2008 3:50 pm

Sheriff a scris:
STARMAN a scris:
Doi BK intra in Serveru WarMu , si zic:

Bai cei locu asta ,de zboara elefanti pe cer elephant si sunt maimute albino cu cai albastrii pe aci I love you

Celalalt zice : hai vere in bar ,ca sunt monstrii ,am world 7 ,dam in oras si facem lvl incet si dam resetul.
Ok Frate hai ,

Celalalt zice : Frate am dat lvl 125 ,dar greu e sa faci lvl aci,
Bk ul din stanga zice :aolo vine Adminu ,pazea bai oprestete , firar m&&a esti Afk cu twins slash

Unu dintre Bk zice: Buna seara nenea Adminu
Leo: Buna sati fie inima fiule
Bk: auzi la asta mia spus ca sant fiuso Razz
Celalalt BK vine se opreste din Twings slash si zice: La cat de m&&a de cinstita poti sami spui si mie tata

Leo: Deci ce faceti aici ? dati la rr nu?
Amandoi BK spun : Nu noi dam sa fugim

dati la rr Smile)))))))) .... ma asta e tare Smile)) gg Very Happy Smile)

LOL lol! Am ajuns si personaj din bancuri Smile)) cheers
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 3 Icon_minitimeDum Noi 16, 2008 3:50 pm

Un BK si un SM in puscarie ! naughty1.gif
Se gandesc ei doi intr-o zi sa evadeze ! Zis si facut ... doar ca aveau vreo 1000 de garduri de sarit 5.gif
Cum facem ma? Cum sa facem ? Pai eu am teleport , tu ai skill .. reusim !
Incep ei sa sara...ajung pe la 250...
Sm : -Mai poti ma?
Bk(gafaind) : Dai ma mai departe ca pot .
Sarind ei , ajung pe la al 600-lea gard ...
Sm iar catre bk : Ma Bk mai poti?
Bk (dezhidratat) - Ma...m...ma..m...maai p .. p . pot hai... !
Nestiind , ajung la gardu 999 si erau la un pas de evadare Sm rapus de oboseala , ii zice bk-ului : Ba sti ce? Hai sa ne intoarcem ca eu nu mai pot .
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 3 Icon_minitimeDum Noi 16, 2008 3:52 pm

Pe spotu unui admin intra un bk agitat care incepe sa spuna :
-Domnu' admin, cred k sunt nebun.Cred k sufar d mania pk`ului fiindca toti ma vaneaza si nimeni nu tine cont d e mine ...
-La care adminul rapunde:
-Dumneavoastra cum ati intrat in arena la lev 80 ?
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 3 Icon_minitimeDum Noi 16, 2008 3:59 pm

Haz de necaz.

Intr-o seara, petrecere super (perfect party)intr-o discoteca(arena): dat din maini(es), invarteala(twist&slash), jocuri de laser, fete care ridcau moralul. La o masa(spot) stateau la un alcohol un om cu Leo, un Starman cu o Bazuka, Mary cea Belle si ?Mtzz, cum ii zice?.un Escapade pe nume Iulian. Cum stateau ei asa trece pe-acolo marul Discordiei, un TheKIng si Slaxx deodata se trezesc in Heaven cu ordin de la Sf.Petru(noroc ca era deschis altfel dadeau de diablo).
Ii ia Dumnezeu:
- ce-ati facut ma?
- Talibane, scuze Doamne, n-am facut nimic zice unu.
- Ghynyon, ce sa-i faci, zice altu.
- Eu tocmai faceam o poza amintire zice elfa.
Il cheama Dumnezeu pe omul Invisible, agentul sau secret pe continentul Mu, susotesc ceva incet...”ce? Flood? discc? !!!!! ah, sry..!!!”.
-Sunteti liberi, mai primiti o sansa. (catre agentul secret) pe ala trimite-l la leo2 si sa nu-l mai vad niciodata! Good job.


Orice asemanare cu personaje virtuale este voita.
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 3 Icon_minitimeDum Noi 16, 2008 3:59 pm

alo:))
Sus In jos
leo2
Admin
Admin
leo2


Mesaje : 24
Data de înscriere : 07/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 3 Icon_minitimeLun Noi 17, 2008 4:26 pm

#^PgL^pff# a scris:
alo:))

ai la 3 radem toti .. 1,2,3 sii ... Nu nea iesit ...Neutral uramtoru care ma mai baga intrun banc ia Ban pe forum cadou de la mine Smile asa ca sa va vad Smile
Sus In jos
STARMAN
Admin
Admin



Mesaje : 63
Data de înscriere : 25/01/2008
Localizare : in casa:)

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: frumoase bancu   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 3 Icon_minitimeLun Noi 17, 2008 8:40 pm

frumoase bancuri ,daca mai faci bancuri cu mine ne certam Surprised
Sus In jos
https://warmu.forumgratuit.ro
TheKinG[Elena]

TheKinG[Elena]


Mesaje : 39
Data de înscriere : 08/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 3 Icon_minitimeLun Noi 17, 2008 8:44 pm

STARMAN a scris:
frumoase bancuri ,daca mai faci bancuri cu mine ne certam Surprised
lol! STARMAN ... actor te faci pig
Sus In jos
#^PgL^pff#




Mesaje : 63
Data de înscriere : 10/11/2008

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Noi 20, 2008 2:57 pm

aolou da nu va place bancurile delok:))
Sus In jos
STARMAN
Admin
Admin



Mesaje : 63
Data de înscriere : 25/01/2008
Localizare : in casa:)

Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Noi 20, 2008 8:14 pm

ba miemi plac Dar doar alea in care sunt eu actor lol!
Sus In jos
https://warmu.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri Si Iar Bancuri   Bancuri Si Iar Bancuri - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Bancuri Si Iar Bancuri
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WarMu :: Free Time/Timp liber-
Mergi direct la: